שליח אקספרס

 

שליח אקספרסאין זה משנה אם אתם חברה גדולה או עסק קטן, ואף אנשים פרטיים, בוודאי שמעתם על המושג שליח אקספרס או בוודאי הייתם צריכים להיעזר בשירות זה.

גם אם לא שמעתם מעולם על השירות וגם אם נעזרתם בו בעבר, המאמר הזה יתרום לכם רבות.

במאמר זה תקבלו את כל הידע, מהו שליח אקספרס? מתי משתמשים בשירותי שליח אקספרס? מה הן היכולות של החברה שמעסיקה שליח כזה? והאם ניתן להשתמש בשירותי שליח אקספרס לעיתים קרובות? המידע הזה ייתן לכם את הדרך הנכונה והנבונה להשתמש בשירות זה בין אם אתם אנשים פרטיים, ובין אם אתם בעלי חברות ועסקים.


מהו שליח אקספרס?

השליח הזה הוא שליח, שמגיע ממקום למקום, באמצעות קטנוע, ומוסר משלוחים מהיום להיום תוך כמה שעות.

שירות זה ניתן, על ידי חברות השליחים, המעסיקות צוות משלוחים מיוחד לצורך שליחות זו, שהגדרה שלה היא אחת, שהיא משלוח המגיע באותו יום אל הנמען.

ניתן לראות כי קיים צורך בשליחים אלו בעקבות הצורך הרב של חברות ועסקים רבים לספק משלוחים מהירים ואיכותיים ללקוחות שלהן.


מתי משתמשים בשירותי שליח אקספרס?

שליחי אקספרס מומלציםקיימים מספר מקרים, שבהם משתמשים בשירותי שליח אקספרס:

אנשים פרטיים– אנשים פרטיים, הזקוקים בדחיפות רבה במיוחד לשלוח משלוח דחוף,  לדוגמא אם נשכח טלפון או למשל משקפיים חשובים או תרופה חשובה, אז יש צורך לקבל מהיום להיום.

חברות ובעלי עסקים– ניתן לראות, שבעידן הטכנולוגי חברות רבות ובעלי עסקים משתמשים בשירות זה, למשלוח של מוצרים. אם תשאלו לקוח הוא יגיד לכם, כי מהירות היא שם המשחק, ולכן בעלי עסקים רבים מעדיפים לשלם קצת יותר, ולהשתמש בשירות הזה. לקוח מרוצה הוא לקוח, שהמשלוח שלו מגיע בזמן ללא פגם, ובצורה מושלמת, וחברות משקיעות מאמצים מרובים, על מנת שהשירות שלהן אכן יהיה כזה.

 

מה הן היכולות של חברה שמעסיקה שליח כזה?

  • שליח מנוסה

השליח צריך להתנסות בסוג זה של משלוח, שהוא  מצריך מהירות רבה וידע בשליחות שעליו לבצע.

  • אריזה

על מנת שהמוצר יגיע בבטחה אל השולח, החברה צריכה לדאוג לאריזה איכותית ומהירה של המשלוח.

  • מגוון רחב של קטנועים

שליחי אקספרס צריכים לנסוע בקטנועים מהירים, משום שזהו כלי הרכב המהיר ביותר, וניתן להגיע אתו במהירות לכל מקום, והרי במשלוח אקספרס חשובה המהירות שבעניין, כי אחרת המשלוח הוא לא כך.


האם ניתן להשתמש כל הזמן במשלוח אקספרס?

שליחי אקספרס מוצליםישנן חברות ובעלי עסקים, שהמוטו שלהם, הוא משלוח מהיום להיום, ויש להן מגוון רחב של סוגי משלוחים למשלוח.

לכן לחברות אלו משתלם לבצע מנוי יומי או חודשי לשירות זה, ששירות זה מגדיל את קהל הלקוחות שלהם, ובעיקר גורם ללקוחות להיות מרוצים, ולקוח מרוצה קונה יותר. ולכן שליח כזה יוכל לתרום להצלחת העסק שלכם ולא כדאי לכם לוותר על השירות הזה.

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת

שירותי הובלות קטנות מהיום להיום

שירותי הובלות קטנות הם חלק פשוט, אך מהותי בחיי היום יום. הם עוזרים לאנשים לעבור ממקום למקום תוך פרק זמן קצר, להוביל פריטים בודדים באופן

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מוניות לשדה התעופה

בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול היחיד בישראל. הוא משרת את תל אביב, אילת וירושלים שדה התעופה ממוקם כ-7 ק"מ צפונית לתל אביב. זהו

הובלות מול הסעות במרכז

נדגיש כי אין נקודות דמיון בין שירותי הובלה לבין שירותי הסעות. כל אחד מהשירותים האלה אמור להיות מסופק על ידי חברה שונה. לכן לא אמורה