שליחויות בעומר

 

שליחויות בעומרזה אולי ישמע לכם מוזר ואולי דווקא לא, אבל שליחויות הוא אחד הענפים הכלכליים המשגשג ביותר בישראל ובמיוחד באזור המרכז, ויש לכם מספר הסברים. למציאות הפשוטה הזאת יש גם שורה ארוכה של יתרונות כאשר אתם ניגשים למשימה של בחירת חברת שליחויות בעומר למשל, אבל גם מספר חסרונות שצריך לתת עליהם את הדעת. אז מה הן משימות השליחות שתוכלו לבצע באמצעות חברת שליחויות? האם חברת שליחויות טיפוסית מספקת גם שירותי שליחות בינעירוניים בכל רחבי הארץ? האם כל אחד יכול לפנות לחברת שליחויות לצורך ביצוע שליחות בודדת וחד פעמית? האם יש לכך השלכות על המחיר? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחור חברת שליחויות בעומר? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקבל את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

 

מהן השליחויות שתוכלו לבצע באמצעות חברת שליחויות בעומר?

ככלל, חברת שליחויות היא חברה שמבצעת שליחויות של פריטים קטנים עד בינוניים במרחבים גאוגרפיים מוגדרים, שיכולים להתחיל בעיר, לעבור לאזור ולהסתיים בפרישה ארצית. חברות שליחויות שונות מציעות שירותי שליחויות מסוגים שונים, כשחלקן מתמקדות בשירותי שליחויות למשרדים בלבד, קרי שליחויות של מסמכים, ואלו מסופקים בדרך כלל ברמה עירונית בלבד. אחרות מציעות שירותי שליחויות של פריטי ריהוט, מוצרי חשמל ומוצרים קטנים ובינוניים אחרים, ואלו מוצעים בדרך כלל בפרישה ארצית או לכל הפחות אזורית. לבסוף, ישנן חברות שליחויות בעומר שמציעות שירותי שליחויות מכל הסוגים, לכל סוגי הלקוחות ובכל רחבי הארץ. חברות אלה מנהלות ציי רכב גדולים ומגוונים בהם ניתן למצוא החל מקטנועים וכלה במשאיות, כשחלקן גם עוסקות בתחום השילוח הבינלאומי. אחרי שאמרנו את כל זה, זה אומר שלא משנה מה אתם רוצים לשלוח מנקודה א' לנקודה ב' בתוך תחומי ישראל, תוכלו בקלות רבה מאוד למצוא חברת שליחויות בעומר, שתבצע עבורכם את המשלוח.

 

האם ניתן להזמין משלוח חד פעמי והאם זה עולה יותר?

התשובה היא כן וכן, אפשר להזמין משלוח חד פעמי וזה בדרך כלל יעלה לכם יותר מאשר לו הייתם עובדים באופן קבוע עם חברת שליחויות בעומר. מבחינת חברת השליחויות, כל שליחות כרוכה בפרוצדורות מורכבות של קבלה, רישום ותיעוד של פרטים, תכנון מסלולים ועמידה בלוחות זמנים. כאשר אתם עובדים עם חברת שליחויות על בסיס קבוע, חלק ניכר מהפרוצדורות האלה לא צריך להתבצע עבור כל משלוח ומשלוח והפרוצדורות שכן צריכות להתבצע, מבוצעות בדרך כלל בצורה מהירה, קלה וחלקה יותר. כאשר אתם פונים לחברת שליחויות לצורך ביצוע משלוח באופן חד פעמי, צריך לפתוח עבורכם כרטיס לקוח, לקבל את כל הפרטים, פרטי חיוב וכעת גם נוספה נקודת איסוף או חלוקה חדשה שהחברה לא עבדה איתה עד כה, מה שדורש ביצוע התאמות במסלולי השליחות. לכל אלה יש השפעה על העלות הכוללת של השירות עבור חברת השליחויות ולכן גם המחיר שתשלמו עבור המשלוח החד פעמי הזה, יהיה גבוה יותר מהמחיר שמשלם לקוח קבוע שעובד עם החברה על בסיס קבוע, אבל האפשרות הזאת קיימת ואתם יכולים להזמין שירות שליחויות לכל פריט ולכל סוג של משלוח בכל רחבי הארץ, גם באופן חד פעמי.

 

למה צריך לשים לב בבחירת חברת שליחויות בעומר?

כפי שאמרנו קודם לכן, ענף השליחויות הוא ענף גדול ומשגשג בישראל, מה שאומר שקיימת תחרות אינטנסיבית בין ספקי שירותי שליחויות והדברים נכונים בכל אחת מהערים הגדולות בישראל וגם ברמה הארצית. היתרון הברור הוא שיש מבחר גדול של אפשרויות, מה שמאפשר לכם למנף את התחרות ולבחור את ספק השירות שמעניק לכם את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. החיסרון הוא שיהיה עליכם לעשות בחירה מתוך כמות גדולה יותר של אפשרויות, ברמה כזאת שכלל לא בטוח שניתן לבצע אותה בצורה מסודרת ומהימנה. הכלל הפשוט הוא שאם אתם צריכים לבצע משלוח אחד וחד פעמי, פשוט בדקו מה המחיר של המשלוח הספציפי הנדרש על ידי שתיים שלוש חברות, וכדאי בהחלט להתמקד בחברות בעלות שם ומוניטין. אם אתם רוצים לסגור הסכם שירות עם חברת שליחויות בעומר לצורך ביצוע שליחויות על בסיס קבוע, זה כבר סיפור אחר לגמרי. אתם לא צריכים לדבוק בחברות הגדולות בעלות המוניטין וסוגיית המחיר היא סוגיה שנפתחת עבורכם למשא ומתן ואין צורך לבצע בחירה ולקבל החלטה על סמך מספר נתון מראש.

בסגירת הסכם שירות ארוך טווח, חשוב מאוד לוודא שהחברה איתה אתם עובדים מספקת שירות בכל הגאוגרפיה שבה אתם עשויים להזדקק לשירותי שליחויות ושהחברה מתמחה בסוג המשלוח שאותו אתם מבצעים, במיוחד אם מדובר בשליחויות בעלות מאפיינים ייחודיים. כך למשל, ישנן חברות שליחויות בעומר שמתמחות בעבודה עם משרדי עורכי דין בלבד. השליחים עצמם מכירים את הפרוצדורות המשפטיות הרלוונטיות למסירת מסמכים משפטיים, יודעים מהן מגבלות הזמן למסירת כל מסמך, יודעים מהי פרוצדורות ההחתמה והאימות במסירת מסמך וכדומה. אם אתם זקוקים לשירותי שליחויות של מסמכים משפטיים, בהחלט כדאי לשכור חברת שליחויות שמתמחה ספציפית בתחום זה ויודעת להבטיח לכם את השירות הנדרש, לא רק ברמת המחיר, לוחות הזמנים והגאוגרפיה, אלא גם ובעיקר בביצוע השליחות על פי דרישות החוק.

 

סוג השליחויות – מרכיב מכריע בבחירה

שליחויות בעומרכבר הזכרנו את הנושא של סוג השליחות כפרמטר מרכזי בבחירת חברת שליחויות בעומר ובכלל, אבל הנושא הזה צריך לקבל את הדגש הראוי. בבדיקה של חברות שליחויות, מאחר וקיימת תחרות כל כך גדולה בתחום, אתם עשויים לקבל שלל הצעות מחיר שיכולות לנוע על פני טווח גדול מאוד של מחירים. במצב זה, תהיה לכם הנטייה, גם אם לא לבחור באופציה הזולה ביותר, אז לפחות להימנע מהטווח העליון של ההצעות. זוהי כמובן נטייה שהיא לא רק לגיטימית, אלא גם מתבקשת מבחינה צרכנית, אבל רק אם אתם אכן משווים תפוח לתפוח. חשוב להבין שעלות משלוח נקבעת על פי שורה של פרמטרים שאחד המרכזיים שבהם הוא סוג המשלוח. אם נחשוב על זה לרגע, הרי שחברה המציעה משלוחים ספורדיים בכל רחבי הארץ של מוצרים ופריטים מכל הסוגים, הרי שחברה זו יכולה לתפעל קווים שלעיתים נדרש לבצע בהם נסיעה אחת בודדת עליה בפועל מפסידה החברה. לעומתה, חברה שמתמחה בעיקר במשלוחי מסמכים לעסקים, פועלת בדרך כלל בתוך מרחבים עסקיים בערים הגדולות ויכולה למנף את הקווים שלה לביצוע מספר רב של שליחויות בכל כיוון.

נתון זה לכשעצמו יכול להוביל לפער משמעותי במחיר בין מה שתציע לכם החברה השנייה ובין זה שתציע לכם החברה הראשונה, אלא שכעת אתם גם יכולים להבין ממה נובע פער המחיר הזה. אם אתם צריכים לבצע משלוחים של פריטים ברכישות קמעונאיות לבתי אזרחים בכל רחבי הארץ, הרי שחברת שליחויות המתמחה בעבודה עם המגזר העסקי פשוט לא תוכל לספק לכם את השירות המתאים, גם אם המחיר שלה הרבה יותר זול. במקרה כזה, יהיה עליכם לבחור את האופציה היותר יקרה, שהיא בעצם לא יותר יקרה, אלא פשוט מתייחסת לשירות אחר בעל מאפיינים אחרים ובהתאם לכך גם כרוך בעלויות אחרות.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

שליחויות בחריש

  זה אולי ישמע לכם מוזר ואולי דווקא לא, אבל שליחויות הוא אחד הענפים הכלכליים המשגשג ביותר בישראל ובמיוחד באזור המרכז, ויש לכם מספר הסברים.

שליחויות ביפו

  זה אולי ישמע לכם מוזר ואולי דווקא לא, אבל שליחויות הוא אחד הענפים הכלכליים המשגשג ביותר בישראל ובמיוחד באזור המרכז, ויש לכם מספר הסברים.

שליחויות בתל-אביב

  זה אולי ישמע לכם מוזר ואולי דווקא לא, אבל שליחויות הוא אחד הענפים הכלכליים המשגשג ביותר בישראל ובמיוחד באזור המרכז, ויש לכם מספר הסברים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מוניות לשדה התעופה

בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול היחיד בישראל. הוא משרת את תל אביב, אילת וירושלים שדה התעופה ממוקם כ-7 ק"מ צפונית לתל אביב. זהו

הובלות מול הסעות במרכז

נדגיש כי אין נקודות דמיון בין שירותי הובלה לבין שירותי הסעות. כל אחד מהשירותים האלה אמור להיות מסופק על ידי חברה שונה. לכן לא אמורה