שירות שליחים ביפו

 

שירות שליחים ביפולא משתלם לכל עסק להחזיק משלוחן צמוד שיעשה עבורם שליחויות, עלות ביטוח הרכב או הקטנוע, עלות השהות של השליח וכל מה שמסביב לאחזקת עובדים רק מייקר את המחיר עוד ועוד, יש עסקים שיש להם שלושה משלוחים פתאומיים ביום – האם משתלם להם לדאוג למשלוחן צמוד לעסק? סביר להניח שלא. קיים פתרון מאוד אפקטיבי עבור עסקים או אפילו אנשים פרטיים שרוצים להיעזר בשליחים – שירות שליחים ביפו. איך זה עובד בדיוק, ומי באמת צריך את זה? מיד נגלה.


משלוחים מהיום להיום

שירות משלוחים מהיום להיום הוא שירות מאוד חשוב עבור כל אדם, כל עסק או לעיתים גם אדם פרטי צריך לשלוח חבילה ממקום למקום, ולא לכולם יש את הזמן או היכולת להתנייד. שירות משלוחים מהיום להיום יכול להיות יעיל עבור כל אחד, בין אם הבן החייל נסע לצבא ושכח את המעיל שלו, בין אם יש צורך לשלוח תרופה למכר אשר נמצא רחוק מאיתנו, אם קיימים מסמכים חשובים שעליכם להנפיק ולשלוח וכן הלאה.

 

ברגע שאתם רוצים לבצע משלוח כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לאותה חברת משלוחים, למלא כתובת איסוף, יעד, פרטי שולח, פרטי מקבל, משקל חבילה ותזמון של המשלוח – מתי תרצו שיגיע המשלוח. כמו כן, אם יש לכם חשש שמדובר בדבר פרטי, או דבר סודי, ניתן להוסיף הערות לשליח כמו צילום שהמשלוח הגיע, להחתים את מקבל המשלוח וכן הלאה.

 

כמובן שהשירות הוא לא בחינם, ולכל משלוח יש תעריף אחר עבורו נשלם. המחיר של המשלוח מתחלק לכמה גורמים, כמו המרחק בין איסוף המשלוח ובין המקום בו נמסר המשלוח, עבור מרחק גדול יותר נשלם סכום גדול יותר. כמו כן גודל החבילה, חבילה גדולה יותר תהיה יקרה יותר וזאת מכיוון שלעיתים יש משלוחים שאופנוענים לא יכולים לסחוב מפאת גודל החבילה, במקרה כזה המשלוח יעשה באמצעות רכב אשר דורש יותר דלק. הגדלים לרוב מתחלקים לקטן, בינוני וגדול. חברת המשלוחים יודעת אם לשלוח רכב או קטנוע לפי משקל המוצר.

 

רוצים לבטח את החבילה שלכם כיוון שמדובר על מוצר חשוב מאוד? עלות ביטוח של החבילות שלכם גם היא עולה כסף. עלות הביטוח הינה שולית יחסית, אך בסופו של דבר המחיר עבור משלוח בודד יכול להתחיל מ 25 ש"ח ולהגיע ל-300 ש"ח.

 

שירות שליחים – בחירת חברת שליחויות

שירות שליחים מהירים ביפוכל בעל עסק וכל אדם פרטי רוצה להבטיח שהחבילה אותה הוא מוסר תגיע ליד בבטחה ובזמן, אך תמיד קיים חשש להפקיד את החבילה בידי אדם זר לכאורה. לכן, בחירת חברת השליחויות הינה בחירה לא פשוטה המצריכה מאיתנו מחשבה, עלינו למצוא את החברה שמעניקה לנו את השירות הטוב ביותר תוך כדי ביטחון מלא. איך נדע באיזו חברה לבטוח?

 

עלינו למצוא חברת שליחויות איתה נעבוד לטווח הארוך, חברה אשר מעניקה לנו מגוון אפשרויות ועומדת מאחורי כל אפשרות. אם מדובר על מראה ייצוגי של השליח או על הדרך בה או מדבר עם הלקוח, בין אם מדובר על שירות הלקוחות – תוך כמה זמן נקבל מענה, והאם נקבל פתרון לבעיה שלו, אפשרויות של חתימה של הגעת החבילה, מחיר הגון, ביטוח לחבילות וכן הלאה.

 

כן, זה לא פשוט להפקיד חבילה בידי חברת שליחויות חיצונית אשר אתם לא מכירים, אבל אם אתם עסק שמחפש חברת שליחויות לעבוד איתה לטווח הארוך, עליכם להתחיל ליצור קשר עם חברת שליחויות אשר מעניקה לכם את מלוא הביטחון בשירות שלה, ככה תהיו בטוחים שהלקוחות שלכם שמקבלים את החבילות מקבלים שירות אדיב, הרי המשלוחנים גם הם בסופו של דבר מייצגים את העסק שלכם.

 

שליח מהיר

שליח מהיר הוא סוג של שירות אישי, בדרך כלל כאשר משלוחן יוצא לדרך הוא עושה מסלול מסוים (כאשר לא מדובר על שליחויות של אוכל או כל דבר פג תוקף). אבל כאשר אנו בוחרים בשירות שליח מהיר, המטרה של השליח היא להגיע אל נקודת האיסוף ובזמן המהיר ביותר להגיע אל הלקוח שצריך לקבל את המשלוח. אין לאותו משלוחן נקודות אמצע בדרך, כאשר אתם משתמשים בשירות זה תהיו בטוחים שהמשלוח יגיע במהרה ואך ורק ללקוח עליו רשומה החבילה.

 

יש לציין שכמובן הביטחון של החבילה חשובה לחברת השליחויות אבל גם הביטחון של השליח עצמו. שירות שליח מהיר נקרא כך לא מכיוון שהשליח עובר את המהירות המותרת, רמזורים אדומים וכד' רק בכדי להגיע למקום מסירת החבילה, אלא על שירות אישי בו השליח הוא רק השליח שלכם, הוא לא אוסף עוד חבילות בדרך ולא מוסר חבילות לפני שמסר את החבילה שלכם.

 

לשירות מהיר יש כמובן מחיר המשתנה בהתאם לפרמטרים שציינו מקודם, מיקום, גודל חבילה וביטוח. אך מבעד למחיר הרגיל יש עוד תוספת מחיר עבור שירות שליח מהיר, מדובר על עלות סמלית בהתחשב בסוג המשלוח, לדוגמא עלות שליחות משפטית לעיתים מורכבת יותר ולכן המחיר המשלוח מתייקר.

 

שירות שליחים ביפו – האם קיימת הגבלה?

שירות שליחים מומלץ ביפושירות שליחים ביפו אינו מגביל את הלקוחות במה הם רוצים למסור, שירות שליחים יכול לעבוד עם סניפי דואר, מסעדות, תרופות ומשרדים ממשלתיים כאחד. כמובן, חברת שליחויות אינה שולחת מוצרים לא חוקיים, ואם מדובר על מוצרי אלכוהול החברה מוודאת שאותו אדם שמקבל את החבילה הוא מעל גיל 18. ברגע ששליח מגיע עם מוצר שיש לו הגבלה על גיל, על הלקוח להציג תעודת זהות בפני השליח ורק לאחר מכן השליח ימסור את החבילה, במקרה בו לא תוצג תעודת זהות או רישיון נהיגה אין לשליח אישור למסור את החבילה והתקרית תועבר למשרדי החברה.

 

שירות שליחים – מסקנות

בין אם אתם בית עסק או אדם פרטי שרוצה לשלוח מתנה לבת זוגתו, שירות המשלוחים הוא בשבילכם. שירות שליחים ביפו מעניק שירות כללי לכל אדם ואדם, כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לאפליקציה, למלא את הפרטים האישיים שלכם ולאחר מכן למלא את פרטי המשלוח. ברגע שהמשלוח שלכם נאסף וברגע שהמשלוח הגיע אל היעד תקבלו מיד עדכון. במקרה בו נדרשת חתימה יש לציין זאת בהערות לשליח, אין לכם מה לדאוג, לכל בעיה שנוצרת גם פתרון של החברה.

 

לכן יש לבחור חברה אמינה שתוכל להעניק לכם שירות מלא בביטחון תוך מתן מחירים הוגנים וריאלים. המחירים של המשלוחים נקבעים כאמור לפי שלושה גורמים בדרך כלל – מיקום, גודל וביטוח. ברגע בו אתם בוחרים בשירות פרטי ומשודרג המחיר יעלה בהתאם. השירות הבסיסי ביותר הוא שירות משלוחים מהיום להיום בו אתם מכניסים את הזמן בו תרצו שהחבילה תיאסף ומתי היא תגיע.

 

כמו כן, אם תוכלו ליצור מסלולים שונים, אם יש לכם חבילה שהייעוד שלה הוא ל-5 מקומות עליכם לציין זה בנקודות מסירה, המחיר משוכלל על ידי האפליקציה, אתם תקבלו הצעת מחיר אשר תוכלו לבחור להמשיך איתה או לוותר על המשלוח. לסיום, היום כבר לא צריך להחזיק שירות משלוחנים, הרבה יותר יעיל וזול עבור עסק הוא לשתף פעולה עם שירות שליחים ביפו.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

שירות שליחים בחריש

  לא משתלם לכל עסק להחזיק משלוחן צמוד שיעשה עבורם שליחויות, עלות ביטוח הרכב או הקטנוע, עלות השהות של השליח וכל מה שמסביב לאחזקת עובדים

שירות שליחים בתל-אביב

  לא משתלם לכל עסק להחזיק משלוחן צמוד שיעשה עבורם שליחויות, עלות ביטוח הרכב או הקטנוע, עלות השהות של השליח וכל מה שמסביב לאחזקת עובדים

שירות שליחים בעומר

  לא משתלם לכל עסק להחזיק משלוחן צמוד שיעשה עבורם שליחויות, עלות ביטוח הרכב או הקטנוע, עלות השהות של השליח וכל מה שמסביב לאחזקת עובדים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

כיצד להחליף מצבר לרכב

מצברים לרכב הם חלק חיוני ברכב שלך. הם אחד החלקים החשובים ביותר שצריך להחליף בכל פעם שהסוללה מתה. מצבר לרכב נמצא לרוב בתא ליד המנוע,

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת