עלות משלוח חבילה בארץ

 

עלות משלוח חבילה בארץבשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגיה והצורך הרב הן של עסקים, והן של פרטיים למשלוחים של מגוון רחב של פריטים, הן חבילות קטנות וחבילות גדולות, קיים צורך במשלוח מהיר ואמין.

אנשים רבים מעוניינים בשימוש בסוגי המשלוחים הקיימים בארץ, ולעיתים אינם יודעים את עלות המשלוח, ומשום כך מוותרים על שרות זה למרות נחיצותו.

מאמר זה ייתן סדר לאלו מכם המעוניינים לדעת איך נקבע המחיר של משלוח בארץ? איזה סוגים של משלוחים? מה המחיר שלהם? נתונים אלו יגרמו למתלבטים לדעת את עלות המחירים, המקובלים לפני המשלוח, על מנת לקבל מידע מלא וסקר שוק.


איך נקבע מחיר שליחת חבילה בארץ?

כדי להבין איך נקבעת עלות המחיר של משלוח חבלה בארץ, יש להבין כי המחיר נקבע על פי שלוש אמות מידה, שהן סוג החבילה, סוג המשלוח ויעד השליחה.

כל הנתונים הללו ביחד קובעים את עלות החבילה, כמובן שמחיר המשלוח ישתנה מחברת שליחויות אחת לשנייה, אך הכללים האלו מתאימים לכל סוג שליחות.

סוג החבילה

מחירי משלוח חבילה בארץכאשר מדברים על סוג החבילה ניתן למנות שלושה סוגי של חבילות

  • חבילה קטנה– מדובר על מוצרים כמו מחשב נייד, קלסרים ובידוד
  • חבילות בינוניות – בגדים, ומוצרים שונים בגודל בינוני.
  • חבילות גדולות – כלי נגינה, מחשב נייח ועוד.

סוג החבילה ובעצם המשקל שלה משנה את המחיר של המשלוח זהו פרמטר ראשון

סוג המשלוח

כאשר מבררים על סוג המשלוח ישנם סוגי משלוחים, וכן כאשר משלוח שהוא דחוף יותר גם יעלה יותר.

בין המשלוחים הדחופים ניתן למנות את שליחות מהיום להיום, דחופה, ובין המשלוחים הדחופים פחות ניתן למנות משלוחים מהיום למחר ומשלוחים שאינם דחופים כלל, כמו כן יש את משלוח מדלת לדלת ללא ציון זמן מוגדר.

כאשר ניתן לראות כי עלות חבילה גדולה תעלה יותר ואילו עלות חבילה קטנה תעלה פחות, כמו כן גם לחשיבות המוצר יש פרמטר חבילות המכילות פריטים חשובים או שבירים, המצריכים שמירה קפדנית יעלו יותר, בגלל רמת ההשגחה להם הם זקוקים.

עוד פרמטר שיש להתחשב בו בנושא זה הוא כלי הרכב, שבו השליח מסיע חבילה גדולה בוודאי תצטרך רכב גדול, ואילו חבילה קטנה אפשר גם להעביר באופנוע.

מרחק

מרחק הינו פרמטר חשוב, ויש להבחין בין משלוח לאותה עיר, ובין להבחין בין משלוח לעיר אחרת, כאשר מרחק בין הערים מעל 10 ק"מ נלקח בחשבון במחיר ההזמנה.

עלות משלוח חבילה בארץ?

עלות משלוח חבילות בכל ארץמשלוח מהיום להיום בארץ באותה עיר

  • חבילה קטנה– 30-70 שקלים
  • חבילה עד 30 ק"מ– 70-170 שקלים
  • עד 50 ק"מ– 200–130 שקלים
  • עד 100 ק"מ– 200-500 שקלים
  • עד ק"מ 200 -400-800 שקלים
  • משלוח חבילה גדולה עד 20 ק"ג מדלת לדלת במרחק של 200 ק"מ תעלה

400-800 שקלים.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

שליחות משפטית מחירון

  בחברות שליחויות רבות ישנו סוג שליחות ייחודי, מדובר על שליחות משפטית. שליחות משפטית הינה שליחות, שבה נמסר חוזה או מסמך הקשור לתחום המשפטי. העלייה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה כוללים שירותי הסעות ושליחויות?

מי מאתנו לא מוטרד מידי פעם מהשאלה איך הוא יגיע למקום מסוים? זה נכון שרבים מאתנו מחזיקים רכבים פרטיים, אך כאשר עלינו לדאוג לכך שעוד

שליחות משפטית מחירון

  בחברות שליחויות רבות ישנו סוג שליחות ייחודי, מדובר על שליחות משפטית. שליחות משפטית הינה שליחות, שבה נמסר חוזה או מסמך הקשור לתחום המשפטי. העלייה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו