משלוח מהיר לחו״ל

 

 

משלוח מהיר לחו״לפעמים רבות אנחנו צריכים לשלוח מסמכים או חבילות במשלוח מהיר לחו״ל כאשר לעיתים אותו משלוח הוא לצרכים אישיים ולעיתים לצורכי עבודה. פעמים רבות אנו נתקלים בלקוחות שצריכים לשלוח לקרובי משפחה שלהם חבילה במשלוח מהיר כמו למשל מסמכים רשמיים מקוריים אותם הם צריכים באופן מיידי במדינה אחרת. במקרים אחרים גם עסקים מחוייבים להעביר דברים בצורה מהירה כאשר לעיתים יש צורך בהעברת מסמכים מקוריים למשרדים אחרים למשל או בין רשויות ובמקרים אחרים מדובר על שילוח חבילות של עסקים ללקוחות שלהם מעבר לים.

 

אנחנו באקספרס משלוחים מתמחים בשילוח מהיר לחו״ל של מכתבים וחבילות לכל היעדים באירופה, המזרח הרחוק, אפריקה ואמריקה. הדבר הכי חשוב שעומד לנגד עינינו הוא אמינות ומקצועיות כאשר אנו רוצים שהחבילה שלכם תגיע אל היעד בצורה המהירה ביותר לשביעות רצונכם.

 

כיצד מתבצע שילוח חבילה במשלוח מהיר לחו״ל?

ביכולתכם לבצע שילוח בדרך המסורתית וזה להגיע לתחנת דואר רשמית ומשם לשלוח את המכתב או החבילה ליעד שלה. במידה ותרצו שירות אקספרס כל מה שתצטרכו לעשות הוא לצלצל לאקספרס משלוחים ולהזמין שליח שיגיע עד אליכם ויאסוף את החבילה.

 

לאחר מכן מתבצע השילוח בעזרתנו כאשר אנו דואגים לשלוח אותו למדינת היעד שלו במחיר המשתלם ביותר ובדרך המהירה ביותר על מנת שיגיע ליעד שלו בהקדם האפשרי. ישנה כמובן אפשרות לעקוב אחרי המשלוח כדי שגם אתם וגם הנמען ידעו בדיוק היכן החבילה נמצאת בכל רגע נתון ומתי היא עתידה להגיע ליעד שלה. לפני שאתם בוחרים את החברה איתה תבצעו את שילוח החבילה שלכם לחו״ל מומלץ לבחון את העלויות שהחברה מציעה כמו גם את השירותים הנלווים כמו איסוף החבילה, מעקב אחרי החבילה בזמן שהיא בדרכים ועוד.

 

כמה עולה משלוח חבילה לחו״ל?

משלוח לחולמשלוח חבילה לחו״ל תלוי במגוון רב של משתנים שכתוצאה משינוי שלהם ישתנה גם המחיר של השילוח. ככלל השילוח לכלל מדינות אירופה הוא פחות או יותר זהה וכך גם למדינות שונות ביבשות אחרות, כלומר לכל מדינות המזרח סכום השילוח פחות או יותר זהה. המשתנים שכן משפיעים על המחיר ברוב המקרים הם גודל החבילה, נפח החבילה וכמובן דחיפות המסירה.

 

ככל שאנו נרצה שזמן המסירה יהיה יותר קצר כך המחיר של השילוח יהיה יקר יותר. כך למשל שילוח של חבילה שמשקלה בין חמישה ק״ג לעשרה ק״ג למדינות מערב אירופה תעלה לנו בדרך כלל בין 250 ש״ח ל-400 ש״ח, תלוי בנפח החבילה.

 

במידה ונרצה לשלוח את אותה חבילה למדינות צפון אמריקה למשל השילוח שלה יעלה לנו בין 350 ש״ח ועד 500 ש״ח. שילוח של אותה חבילה למזרח הרחוק יעלה לנו בין 400 ש״ח לבין 600 ש״ח.

 

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

משלוח חבילה לחול מחיר

  עסקים ופרטיים רבים שואלים את עצמם לגבי משלוח חבילה לחול מחיר. לא מעט פעמים יש לנו חבילה או מסמך חשוב שאנו רוצים להעביר בדואר

מחיר משלוח חבילה לחול

  מחיר משלוח חבילה לחול יכול להיות עסק יקר במיוחד אם אנו רוצים שהמשלוח יגיע בדואר מהיר אך לעיתים החיים או העסקים מכתיבים לנו קצב

דואר מהיר לחול

  לעיתים אנו נאלצים לשלוח דואר מהיר לחול במסגרת העבודה שלנו או במסגרת אישית, סוג של שילוח שהוא מעט שונה משילוח חבילות באופן פנים ארצי.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת

שירותי הובלות קטנות מהיום להיום

שירותי הובלות קטנות הם חלק פשוט, אך מהותי בחיי היום יום. הם עוזרים לאנשים לעבור ממקום למקום תוך פרק זמן קצר, להוביל פריטים בודדים באופן