משלוחים יפו

 

משלוחים יפומחפשים חברת שליחויות המבצעת משלוחים יפו?מעוניינים להשוות בין סוגי משלוחים ולקבל את המחיר הטוב ביותר לשליחויות מקצועיות בישראל? מגוון רחב של בעלי עסקים, ארגונים, חנויות הן פיזיות והן אינטרטיות ואנשים מהמגזר הפרטי זקוקים באופן כמעט יומיומי ואפילו לאורך כל שעות היום לשירות שהפך לבסיסי ונקרא שליחויות או משלוחים. אם בעבר היינו נעזרים אך ורק בדואר ישראל במטרה להעביר מסמכים חשובים, מכתבים או חבילות, היום צצות אינספור חברות משלוחים. אבל אם כבר בוחרים חברה, זו צריכה להיות חברה מקצועית שתספק לכם את השירות בצורה יסודית, יעילה ובטוחה. חברת אקספרס משלוחים מספקת לקהל לקוחותיה ביפו ובמרכז שירותי משלוחים מכל הסוגים לרבות שליחויות לעסקים, שליחויות לפרטיים, שליחויות לחנויות ושליחויות מחנויות עצמן ללקוחות, שליחויות של מברקים ומסמכים חשובים למשרדים ממשלתיים ומשרדי עורכי דין, משלוחים מהיום למחר, משלוחים דחופים ועוד…

 

איך קובעים את המחיר למשלוחים ביפו?

ובכן, כל חברת משלוחים נוהגת לתמחר בצורה שונה את שירות השליחויות שלה. יש חברות שמתמחרות את השירות לפי מספר המשלוחים שאנו מזמינים ביום, בשבוע או בחודש. אם ניקח בתור דוגמא משרד עורכי דין שזקוק לשירות הזה לאורך כל החודש אפילו באופן יומיומי, אותו משרד ישלם מראש על שירות משלוחים קבוע בכל חודש. לעומת זאת, יש פרטיים שצריכים שירות משלוחים רק פעם בחודש או פעם בכמה חודשים ואז המחיר נקבע בהתאם לכל מיני קריטריונים.

 

קריטריונים לקביעת מחירי משלוחים ביפו

 • אזור השליחות
 • מרחק השליחות
 • שעות שבהן מתבצעת השליחות
 • היקף השליחות
 • סוג הרכב בו השליחות מתבצעת: קטנוע, רכב פרטי, מסחרית…
 • סוג ההתמחות של השליח אשר מבצע את השליחות (הוצאה לפועל, שליחות משפטית, שליחות לטאבו….) ככל שלשליח יש יותר אחריות, יש חברות שמייקרות את העלות של המשלוח
 • רמת התכיפות של השליחות

 

סוגי שליחויות ומשלוחים ביפו

 • שירותי תשלום והעברות של כספים – חברת אקספרס משלוחים ביפו מספקת לקהל לקוחותיה מגוון שירותי תשלום. אנו מקפידים על רמת זמינות גבוהה בכדי למנוע פגיעה בהתנהלות העסק. השירות מתבצע אך ורק על ידי שליחים אמינים ומקצועיים המספקים העברות של תשלומים ופועלים ביום יום מול הבנקים באישור של העסק או הארגון.
 • הצמדת שליחים לשירותים עסקיים בהתאמה אישית לפי הצורך – עם השנים יפו הפכה לעיר חשובה ומרכזית המשמשת כציר חשוב. מתנהלות בה חברות הייטק רבות, מוקדים תעשייתיים, חנויות ומגיעים אליה בכל יום בעלי עסקים. חברת השליחויות שלנו מעניקה לבעלי העסקים ביפו שירותי משלוחים באמצעות מערך שליחים קבועים. באופן כזה אנו ”תופרים“ חבילת שליחויות בהתאם לצורך. למערך זה מגוון רחב של יתרונות כמו למשל העובדה שהשליחים לא צריכים שיכווינו אותם בכל פעם מחדש.
 • מסירות של מסמכים עם חשיבות גבוהה ומסירות בתי משפט – לא כל שליח יכול להעביר שליחות חשובה ומסמכים עם היבטים משפטיים. נדרשים ידע ומיומנות לביצוע שליחות ולכן השליחים שלנו עוברים הדרכות, מכירים בצורה יסודית ומקיפה את כל ההתנהלות המשפטית מול עורכי הדין.
 • משלוחים דחופים, משלוחים מהיום להיום – חברת אקספרס משלוחים מעניקה לקהל לקוחותיה הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי שירות של משלוחים דחופים, משלוחים מהיום להיום וחבילות מהרגע להרגע.

 

מתי יש צורך בחברת משלוחים ביפו?

קצב החיים של שנות ה-2000 הוא מהיר מאי פעם. לא סתם בשנים האחרונות העידן הזה נקרא בשמות רבים כמו עידן האינסטנט, עידן דור ה-Y, דור ההייטק ועוד. קצב החיים מהיר ורובנו נמצאים לא מעט שעות מחוץ לבית במטרה לעבוד. במקביל רובנו גם מנהלים חיי משפחה ומנסים לתמרן בין השניים. לא תמיד יש לנו זמן לבלת“מים וכל מיני סיטואציות בלתי צפויות ובדיוק בשביל זה אנחנו צריכים שירותי משלוחים ביפו והסביבה. באמצע היום יכולים להיווצר אינספור מצבים וסיטואציות, כך שבמקום שנצטרך להפסיק את כל היום שלנו ולעצור אותו, בעזרת שירות משלוחים בסיסי, תוך כמה שעות בלבד הכל יכול להיפטר בין אם זה תרופה חשובה שאנחנו צריכים להעביר, מסמך כלשהוא למערכת החינוכית שהילד שלנו נמצא בנו או כל דבר אחר.

 

איך בוחרים חברת משלוחים ביפו

ובכן יש כמה מאפיינים שמאוד כדאי לשים אליהם לב כשאנו בוחרים חברת משלוחים ביפו.

 1. זמינות – בין אם מדובר בחברת שליחויות למען שירות משלוחים יומיומי ובין אם משלוח שהוא חד פעמי, אחד הדברים הכי חשובים הוא רמת הזמינות של השליחים. לעיתים נצטרך להעביר את המשלוח באותו היום ולעתים נוכל לדחות את זה למחר או לכמה ימים קדימה. בכל מקרה, לרוב אי אפשר לחכות יותר מזה ולכן זמינות היא אחד הדברים הכי חשובים.
 2. התאמה ומענה מלא לצרכים שלנו – לכל עסק, חברה או ארגון יש את הצרכים שלו לגבי שירות כל שירות. אנחנו רואים את זה בבחירה של חברות ניקיון, בספקי ענן או אינטרנט, בשירותי משרד חיצוניים וכן גם בשירות משלוחים – השירות חייב להתאים לצרכים של העסק.
 3. עלויות- חלק מחברות השליחויות ביפו ובכלל בכל הארץ מעלות את המחירים משום שיש המון ביקוש לשירות הזה. לכן, בכל מקרה שווה לבצע סקר שוק והשוואת מחירים לפני שמקבלים החלטה.
 4. ביטוח- חשוב לבדוק שהחברה ממנה אנו משכירים את השירות מקפידה גם לשלם על ביטוח המקנה ללקוח בטחון ומגן עליו מבחינה כספית במקרה של נזק למוצר או למשלוח שאנו מעבירים.

 

 היתרונות של חברת משלוחים ביפו

יש כמה יתרונות מרכזיים לחברת משלוחים ביפו כאשר היתרון המרכזי הוא כמובן החיסכון האדיר בזמן. כאמור, אנו חיים בעידן המודרני הדיגיטלי של שנות ה-2000, עידן בו זמן שווה כסף והרבה. תארו לכם סיטואציה שבה אתם צריכים לצאת באמצע יום עבודה ולהעביר מסמך או חבילה למישהו. ממש לא הגיוני ולעתים אפילו בלתי אפשרי. יתרון נוסף של השירות הכל כך חשוב הזה הוא שאנו מקבלים גם שקט נפשי ויודעים שהפריט אותו אנו צריכים להעביר עובר בזמן.

 

חברת משלוחים ביפו עלויות

משלוחים יפוכאמור, המחירים משתנים ותלויים מאוד בסוג השליחות, בכמות השליחויות שאנו מעבירים בכל פעם, גודל החבילה והמשקל שלה, התדירות של השליחות, השירות שאנו מחפשים וכמובן המרחק בין נקודה א‘ לנקודה ב‘. לרוב המחיר לשליחות לחבילה קטנה מהיום להיום נע בין 25-120 ש“ח, המחיר לשליחות ביפו לחבילה בינונית מהיום להיום נע בין 40-170 ש“ח ולחבילה גדולה בין 120-450 ש“ח. המחיר לשליחות של מכתב או חבילה קטנה מהיום להיום ביפו ובסביבה עד קילוגרם אחד ועד 30 קילומטרים בתוך העיר נע בין 60-260 ש“ח, המחיר לשליחות בין עירונית מיפו או ליפו של מכתב או חבילה קטנה מהיום להיום של עד 1 ק“ג ולמעלה מ-30 ק“מ נע בין 120-350 ש“ח, שליחות מהיום להיום של חבילה באזור בין עירוני של למעלה מ30 ק“מ נע בין 140-450 ש“ח.

 

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

משלוחים חריש

  מחפשים חברת שליחויות המבצעת משלוחים חריש?מעוניינים להשוות בין סוגי משלוחים ולקבל את המחיר הטוב ביותר לשליחויות מקצועיות בישראל? מגוון רחב של בעלי עסקים, ארגונים,

משלוחים תל-אביב

  מחפשים חברת שליחויות המבצעת משלוחים תל-אביב?מעוניינים להשוות בין סוגי משלוחים ולקבל את המחיר הטוב ביותר לשליחויות מקצועיות בישראל? מגוון רחב של בעלי עסקים, ארגונים,

משלוחים עומר

  מחפשים חברת שליחויות המבצעת משלוחים עומר?מעוניינים להשוות בין סוגי משלוחים ולקבל את המחיר הטוב ביותר לשליחויות מקצועיות בישראל? מגוון רחב של בעלי עסקים, ארגונים,

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת

שירותי הובלות קטנות מהיום להיום

שירותי הובלות קטנות הם חלק פשוט, אך מהותי בחיי היום יום. הם עוזרים לאנשים לעבור ממקום למקום תוך פרק זמן קצר, להוביל פריטים בודדים באופן