מסירה משפטית

 

מסירה משפטיתאחד השירותים, שלא כל חברה משלוחים מסוגלת לבצע, הוא כמובן מסירה משפטית. חברות רבות אינן מסוגלות לבצע זאת כיאות, וניתן לראות כי רבים מבין האנשים הזקוקים לשירות זה, בצורה דחופה ביותר, אינם מצליחים למצוא חברת משלוחים שתבצע זאת, בצורה מהירה ואיכותית.

במאמר זה נברר מהי מסירה משפטית? מה ההבדל בין מסירה משפטית לשליחויות אחרות? מי הלקוחות של השירות הזה? איך מחפשים חברה המתאימה לביצוע שליחות כזו? מאמר זה ייתן מידע לאלו מכם, שאינם יודעים אם הם זקוקים לשירותים הללו, ומתלבטים בכך רבות. מאמר זה מטרתו לתת את הידע הרב ביותר, ובגובה העניים, על מנת שלכל אחד יהיה את מלוא המידע על שירות זה.


מהי מסירה משפטית?

מסירה משפטית היא מסירה של מסמך או חבילה, בעל אופן רשמי, כמו דרישות תשלום, מכתב התראה, כתב בית דין, זימון עד, זימון לדין, מסמכים שהנמען צריכים להגיע אליהם, הנמען הוא בדרך החייב או המואשם.

מסירה משפטית היא חשובה ביותר היא אישית וחייבים לוודא כי הנמען קיבל את המסמכים בוודאות.


מה הייחוד של מסירה משפטית, לעומת שליחויות אחרות?

 • שמירה על סודיות

מדובר על משלוחים בעלי סודיות גבוהה, המכילים פרטים אישיים של הנתבע, לכן לא כל חברת משלוחים מסוגלת לדאוג לכך שהמסירה, תתבצע בצורה איכותית ומהירה.

 • אישור חתימה

יש צורך בשליח אמין ואיכותי, אשר ידע כי מוטלת עליו אחריות על החתימה של הלקוח. לצורך העניין מבחינה משפטית, הטופס חייב להכיל את החתימה של הנמען במקרים שבהם הנעמן אינו יכול לחתום או לא מעוניין לחתום, על השליח להקפיד לתעד את כל תהליך השליחה, על מנת שיהיה קביל בבית המשפט.

 • מסירה ישירה לנמען

בניגוד למשלוחים אחרים, בהם המסירה היא קריטית, במקרה של מסירה משפטית, שהייחוד שלה שהמסירה אישית לידיו של הנמען לא תמיד ניתן למסור מסירה אישית. אך החוק מתיר כי אם במידה השליח ניסה שלוש פעמים למסור את מסירה משפטית לנאמן והוא לא הצליח הוא יכול להניח זאת על הדלת או לשים זאת ביעד התועד אך המסירה לא תהיה שלמה היא שלמה רק ברגע שהשולח מסר זאת ישירות לנמען.

 

מי הלקוחות העיקריים של מסירה משפטית?

 • עורכי דיןמסירה משפטית מחיר

עורכי הדין הם הלקוחות העיקריים של שירות זה, כי הם זקוקים למסירה משפטית כמו למשל חוזים, זימונים לבית המשפט, ועוד מגוון רחב של זימונים.

 • משרדי ממשלה שונים

גם משרדי ממשלה שונים זקוקים למסירה משפטית, כמו הוצאה לפועל למשל ומשכונות, רשם החברות, טאבו, העברת מסמכים שונים.

אלו הם שני בלקוחות המשמעותיים ביותר שזקוקים למסירה משפטית, אבל יש גם לקוחות נוספים.

 

איך בוחרים חברה למסירה משפטית?

כפי שניתן לראות מסירה משפטית היא מסירה, שלא כל חברה יכולה לבצע אותו, ולכן על מנת למצוא את החברה המתאימה יש צורך לברר את  היכולות הבאות:

 • בדיקת ביצוע מסירה משפטית

ברור על פרטי החברה, שכאמור לא כל חברה מבצעת שליחות כזו.

 • שליחים מקצועיים

כאשר מחפשים חברת משלוחים של שירות זה, יש לבחור שליחים מקצועיים, שאף יש להם השכלה משפטית, על מנת שיוכלו לבצע בצורה איכותית ומהירה את השליחות.

 • מהירות היא שם המשחק:

בניגוד לשליחויות אחרות, זמן ההגעה של המסירה המשפטית הוא קריטי

מצריך ביצוע במהירות המרבית, ולכן יש צורך בשליחים המודעים היטב ללוח זמנים של המשרד או של עורך הדין, על מנת שהמסירה תהיה בזמן הראוי לה.

 • אחריות:

חברה למסירה משפטיתהשליחים צריכים להיות אחראיים, משום שמדובר במסמכים רגישים ביותר.

מסמכים אלו אסור שיפלו אל הידיים הלא נכונות, ולכן חברת משלוחים היא החברה המתאימה ביתר לבצע זאת, לעומת שליחות אחרת, כמו למשל הדואר, המסמך החשוב יכול להיעלם או ליפול לידיים הלא נכונות.

 • וידוא חתימה

בניגוד למשלוחים אחרים, שבהם אין שום צורך לוודא כי המקבל קיבל את המסמך, במסירה המשפטית חובה על פי חוק לבצע את וידוא החתימה.

גם במקרה, שהמכתב לא נמסר באופן אישי את המסמך אל הלקוח, הוא חייב לדאוג לתיעוד של כל תהליך המסירה.

 

 • מחיר זול

רבים חושבים כי מסירה משפטית היא יקרה. נכון שמבחינת המחיר של השליחויות היא היקרה ביותר מכולם בשל השליחים האמינים המסורים הזמן המהיר  שיש למסור ר את המסמך ועוד גורמים . לעלות היקרה ביותר של מסירה משפטית אך ניתן במרבית המקרים לגרום למחיר זול יותר על ידי כך ששליח איכותי וקבוע יבצע את המסירה בכל פעם לאותו בעל העסק. כמו כן במידה ואתם בוחרים להיות לקוחות קבועים של החברה המחיר מוזל יותר.

 • ביטוח

חייבים לדאוג לבחור חברה, שמודעת לאחריות הרבה של המהירות והאחריות שיש במסירה המשפטית. ולכן היא עושה את כל המאמצים לביצוע משימה זו.

יש לה את הרכב מהיר ביותר, קטנוע שיכול לעקוף פקקים במהירות רבה, כמו כן  החברה דואגת לביטוח החומר ולשליח איכותי ונאמן.

רק חברה, העומדת בכל התנאים האלו תוכל למסור את המסירה המשפטית, בצורה איכותית וטובה ובעיקר אמינה ומהירה ביותר ולכן מסירה משפטית היא חשובה ביותר בשל הסודיות הרבה האימון המשלוח המהיר שיש צורך במסירה משפטית.

מסירה משפטית אינה שירות שמבוצע על ידי כל חברה אלא רק על ידי חברות שמתמחות בכך. לכן יש לבחור ב 7 עיניים את החברה שתדאג לביצוע מהיר של המסירה המשפטית. האימון והסודיות חשובים לא רק לאור העבודה כי השולח חייב לקבל את טופס השליחה חתום ומאושר על ידי המקבל. אלא בגלל שמדובר בטפסים שיש בהם פרטים אישיים וחשובים של לקוחות שונות ואסור שיפלו בידיים הלא נכונות לכן בחירת חברת מעולה היא קריטית.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

כיצד להחליף מצבר לרכב

מצברים לרכב הם חלק חיוני ברכב שלך. הם אחד החלקים החשובים ביותר שצריך להחליף בכל פעם שהסוללה מתה. מצבר לרכב נמצא לרוב בתא ליד המנוע,

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שירותי הובלות קטנות מהיום להיום

שירותי הובלות קטנות הם חלק פשוט, אך מהותי בחיי היום יום. הם עוזרים לאנשים לעבור ממקום למקום תוך פרק זמן קצר, להוביל פריטים בודדים באופן

מוניות לשדה התעופה

בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול היחיד בישראל. הוא משרת את תל אביב, אילת וירושלים שדה התעופה ממוקם כ-7 ק"מ צפונית לתל אביב. זהו