מחיר משלוח חבילה לחול

 

משלוח חבילה לחול מחירמחיר משלוח חבילה לחול יכול להיות עסק יקר במיוחד אם אנו רוצים שהמשלוח יגיע בדואר מהיר אך לעיתים החיים או העסקים מכתיבים לנו קצב אחר ועלינו לשלוח חבילות לחול במהירות. לעיתים אנו נתקלים במשלוח עסקי שחייב להגיע ללקוח שלנו במדינה אחרת שהוזמן מהרגע להרגע עקב הדחיפות של המוצר עבור הלקוח, ולעיתים מדובר במשלוח שהלקוח יכול לקבל אותו בעוד שבוע מהיום.

 

מעבר לכך יכול להיות שגם בחיינו האישיים נתקל במצב בו אנו חייבים להעביר מסמכים בהקדם למדינה אחרת וישנם מקרים בהם אנו שולחים מסמכים שלא דחוף לנו שיגיעו מהר. חשוב להבין שזהו פרמטר שישפיע בסופו של דבר על מחיר המשלוח ולכן מומלץ להבין את זה בטרם אנו מבצעים שילוח בינלאומי כמו גם את המשתנים האחרים שמשפיעים על מחיר המשלוח.

 

מה משפיע על מחיר משלוח חבילה לחול?

מחיר משלוח חבילה לחול תלוי במגוון רב של משתנים כאשר בראש ובראשונה יש לקחת בחשבון את המדינה אליה אנו רוצים לשלוח את החבילה, שכן מדינה שאליה יש טיסות בתדירויות רבות, בעיקר טיסות ישירות יהיה קל יותר למצוא מקום על המטוס עבור החבילה ולכן המחיר של השילוח יהיה נמוך יותר ביחס ליעד מרוחק בלי הרבה טיסות. מעבר לכך גודל החבילה גם כן משחק תפקיד חשוב כמו גם המשקל שלה והנפח שהיא תוספת וכל אלה מחושבות באמצעות חברת השילוח בהתאם לעלויות הצפויות שלהם לחברת התעופה והדואר במדינת היעד.

 

אנחנו באקספרס משלוחים מבצעים מגוון רב של שילוחים בינלאומיים ונשמח לעזור לכם בהצעת מחיר לשליחת חבילה לחול לכל מקום בעולם אליו אתם צריכים שהחבילה שלכם תגיע תוך הקפדה על שירות אמין, מהיר ומקצועי תודות לכוח האדם האיכותי שלנו והנסיון שצברנו עם השנים.

 

מחיר משלוח חבילה לחול – אירופה לעומת ארצות הברית והמזרח

משלוח חבילה לחולהמחירים כפי שציינו כמובן משתנים מיעד אחד לשני ולכן החלטנו לתת לכם מספר דוגמאות. כך למשל חבילה של עד עשרים קילו למדינות אירופה תעלה לנו בין 300 ש״ח ל- 480 ש״ח תלוי כמובן במדינת היעד שכן למדינות רחוקות ומבודדות יותר התעריף יהיה גבוה יותר. שילוח של אותה חבילה בת עשרים קילו למדינות צפון אמריקה תעלה לנו בין 750 ש״ח ל- 950 ש״ח כאשר שילוח למדינות המזרח הרחוק יעלה לנו בין 700 ש״ח לבין 750 ש״ח. ייתכן והעלות תשתנה מעט בין ספקים כאלה ואחרים גם כמובן בהתאם לסוג השירות אותו נבחר כמו מעקב אחרי החבילה, הודעה שהחבילה הגיע ליעד וכדומה. אנחנו באקספרס משלוחים נעשה הכל על מנת שהחבילה שלכם תגיע אל היעד שלה בדרך המהירה ביותר והזולה ביותר עבורכם ונשמח לעזור להתאים לכם שילוח לחבילה שצריכה להגיע לחול.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

שליחות משפטית מחירון

  בחברות שליחויות רבות ישנו סוג שליחות ייחודי, מדובר על שליחות משפטית. שליחות משפטית הינה שליחות, שבה נמסר חוזה או מסמך הקשור לתחום המשפטי. העלייה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה כוללים שירותי הסעות ושליחויות?

מי מאתנו לא מוטרד מידי פעם מהשאלה איך הוא יגיע למקום מסוים? זה נכון שרבים מאתנו מחזיקים רכבים פרטיים, אך כאשר עלינו לדאוג לכך שעוד

שליחות משפטית מחירון

  בחברות שליחויות רבות ישנו סוג שליחות ייחודי, מדובר על שליחות משפטית. שליחות משפטית הינה שליחות, שבה נמסר חוזה או מסמך הקשור לתחום המשפטי. העלייה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו