מחירון שליחויות בתל-אביב

 

מחירון שליחויות בתל-אביבמחפשים חברת שליחויות אבל רוצים קודם כל להשוות מחירון שליחויות בתל-אביב? אין ספק כי תל-אביב היא בין הערים היותר פופולאריות בכל מה שקשור לשירותי משלוחים. אינספור עסקים, ארגונים, בתי עסק, חנויות וגם לא מעט פרטיים אשר צריכים את השירות הזה הנקרא שליחויות. חברת אקספרס משלוחים מספקת לקהל לקוחותיה בתל-אביב ובכל רחבי הארץ שירותי שליחויות מכל הסוגים לרבות שליחויות לעסקים, שליחויות לפרטיים, שליחויות לחנויות, שליחויות של מברקים ומסמכים חשובים למשרדים ממשלתיים ומשרדי עורכי דין, משלוחים מהיום להיום ועוד.

 

מחירון שליחויות בתל-אביב איך זה עובד?

ובכן, כל חברה מתמחרת באופן קצת שונה את שירות השליחויות שלה. יש חברות שמתמחרות את השירות לפי כמות המשלוחים שאנו מזמינים בשבוע או בחודש. למשל, יש חברות שצריכות את השירות הזה כל החודש, יום ביומו ולכן הן משלמות על שירות משלוחים קבוע בכל חודש. לעומת זאת, יש פרטיים שצריכים שירות משלוחים רק פעם בכמה זמן ואז המחיר נקבע בהתאם לסוג המשלוח, גודל החבילה, המרחק בין המוצא ליעד ונתונים נוספים. להלן מחירון שליחויות בתל-אביב של חברת אקספרס משלוחים:

 

קריטריונים לקביעת מחירי שליחויות

 • אזור השליחות
 • רדיוס השליחות
 • שעות השליחות
 • היקף השליחות
 • סוג הרכב בו השליחות מתבצעת
 • סוג ההתמחות של השליח אשר מבצע את השליחות (הוצאה לפועל, שליחות משפטית, שליחות לטאבו….)
 • רמת התכיפות של השליחות

כאמור, מחירי השליחויות עוברים סינון והם ממוצעים ומשתנים על פי הצרכים המדויקים של כל לקוח ולקוח.

 

ניתן לבצע שליחות מהיום להיום, מהיום למחר ולשלם תוספת מחיר. ניתן לבצע שליחות מעסק לעסק, מעסק ללקוח פרטי, מלקוח פרטי ללקוח פרטי בתוך תל-אביב או בסביבה.

 

מחירון שליחויות בתל-אביב עירונית/שליחות רגילה

המחיר לשליחות בתוך העיר תל-אביב בשעות משרד רגילות בין 9:00-17:00 ללא תכיפות ברדיוס שהוגדר מראש עבור מעטפה או חבילה קטנה עד 1 קילוגרם נע בין 30-50 ש“ח. עבור חבילות גדולות או כבדות יש תוספת תשלום של בין 30-90 ש“ח.

 

****מחיר שליחות תל-אביב מהיום למחר בתוך העיר בצפון העיר, מרכז העיר או דרום העיר, מצפון לדרום, מדרום לצפון, ממרכז לצפון או ממרכז לדרום מהיום להיום נע בין 50-250 ש“ח בהתאם לגודל החבילה ורמת דחיפות המשלוח.

 

****מחיר שליחות תל-אביב מהיום להיום בתוך העיר בצפון העיר, מרכז העיר או דרום העיר, מצפון לדרום, מדרום לצפון, ממרכז לצפון או ממרכז לדרום מהיום להיום נע בין 70-300 ש“ח בהתאם לגודל החבילה ורמת דחיפות המשלוח.

 

מחירון שליחויות תל-אביב בין עירוניות לחבילה עד משקל 1 ק“ג

שליחות בין עירונית מתל-אביב לרמת גן, גבעתיים, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון והסביבה בהתאם למרחק בין הערים עבור שליחות שאיננה דחופה (שליחות מהיום להיום) בשעות היום למעטפה או חבילה קטנה:

 • מחיר שליחות בינעירונית לנסיעה קצרה של עד 30 דקות – 25-90 ש“ח.
 • מחיר שליחות בינעירונית מתל-אביב לנסיעה ארוכה 70-150 ש“ח.
 • מחיר שליחות בינעירונית מתל-אביב מהיום למחר 90-250 ש“ח.

 

**** מחיר שליחות בינעירונית מתל-אביב מהיום להיום 160-350 ש“ח בהתאם לגודל החבילה.

 

מחירון שליחות עירונית בתוך תל-אביב של חבילה עד 20 ק“ג

מחירון שליחויות מחירון שליחויות בתל-אביבהמחיר מתייחס לשליחות בתוך העיר בשעות היום בלי דחיפות וללא יציאה מרדיוס של העיר תל-אביב. המחיר נקבע לפי המרחק ונע בין 35-100 ש“ח.

 

מחירון שליחויות בין עירוניות, מתל-אביב לערים אחרות – הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, פתח תקוה, עבור חבילה עד 20 ק“ג

שליחות בין עירונית המתומחרת לפי מרחק בין ערים. המחיר מתייחס לחבילה עד 20 ק“ג. המחירים נעים בין 100-500 ש“ח.

***שליחות בין עירונית עבור חבילה עד 20 ק“ג מהיום למחר – 150-600 ש“ח

****שליחות בין עירונית עבור חבילה עד 20 ק“ג מהיום להיום 200-700 ש“ח.

 

 • מחירון שליחות עירונית דחופה עבור מעטפה או חבילה קטנה עד 1 ק“ג בתוך העיר, בשעות היום 30-80 ש“ח.
 • מחירון שליחות בינעירונית דחופה עבור חבילה עד 1 ק“ג בשעות היום בטווח של 3-5 שעות או יותר בהתאם למרחק בין הערים – 70-600 ש“ח.
 • מחירון שליחות עירונית דחופה עבור חבילה עד 20 ק“ג בשעות היום בטווח של 3-5 שעות – 65-105 ש“ח.
 • מחירון שליחויות בין עירוניות דחופות עבור חבילה עד 20 ק“ג- שליחות בין עירונית המתומחרת לפי מרחק בין ערים בשעות היום בין 3-6 שעות תלוי במרחק – 80-500 ש“ח.
 • מחיר שליחות דחופה בתוך העיר – 140-400 ש“ח, בהתאם למרחק ולגודל החבילה. עבור חבילות כבדות מעל 20 ק“ג יש תוספת במחיר.

 

מחירון שליחויות תל-אביב עבור שליחויות משפטיות

חברת אקספרס משלוחים מתמחה במתן שירותים משפטיים ועובדת אל מול הרשויות העירונית, גופים ממשלתיים, בתי משפט, משרדי עורכי דין וכדומה. אנו מקפידים על שירות מהיר ובטוח, מבינים את הרגישות של תחום השינוע בנושא זה והערכים המנחים אותנו הם יושרה,  הגינות ואמינות. לרוב, מסירות ומסמכים משפטיים כוללות טפסים עם רגישות מאוד גבוהה כמו כתבי בית דין, זימונים, פסקי דין, מכתבים התראה, חובות, דרישות לתשלום, הסכמים ועוד. כדי להעביר את כלל המשלוחים הללו והמסמכים יש צורך בחברת שליחויות אמינה, אחראית השומרת על דיסקרטיות ומקפידה על כל הפרטים הקטנים. אנו מקפידים על התנהלות מקצועית מול השולח ומול המקבל כמו אישורים והחתמות רצויות. השליחים שלנו העוסקים בתחום המשפטי מכירים את הניירת ואת סוגי המסירות הקיימות בתחום זה. השליחים מקצועיים ומיומנים איך להתנהל גם במקרים בהם מקבל המסמך מסרב לקבל את המסירה. אנו מתחייבים בפניכם לחיסכון בזמן של המתנה, בירוקרטיות וכסף. אנו מספקים את שירות המשלוחים המשפטיים לכל המגזרים לרבות:

 • מסירות משפטיות עבור משרדי עורכי דין ורואי חשבון תוך ביצוע ההליך כולו
 • הגשת בקשות בשם הלקוח
 • שירותי משפט הלוך חזור כולל המתנה עבור הצד המקבל וצילום התיקים או המסמכים
 • שליחויות עבור בנקים
 • שירותים משפטיים ולוגיסטיים
 • רישום פעולות במשרדי ממשלה
 • רישום פעולות בטאבו
 • החתמות מסמכים
 • מסירות של מסמכי מכרזים, דוחות של מע“מ ומס הכנסה
 • שירותים משפטיים מהיום למחר, מהיום להיום ועוד…

מחיר ממוצע עבור מסירות משפטיות בתוך תל-אביב – 90-200 ש“ח

מחיר ממוצע עבור מסירות משפטיות בין עירוניות 140-600 ש“ח בהתאם לרמת הדחיפות של המסירה, היקף השליחות וגודל החבילה.

 

זהו. כעת כל שנותר לכם הוא לבחור את סוג השליחות הרצויה דרך האתר שלנו, להקיש את כתובת המוען והנמען, לבחור את זמני המשלוח ובזה סיימתם. מכאן אנחנו לוקחים את המושכות לידיים ומתחייבים לספק לכם את השירות הטוב, המקצועי והמהיר ביותר. לפרטים נוספים אודות שירות המשלוחים שלנו, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

מחירון שליחויות בחריש

  מחפשים חברת שליחויות אבל רוצים קודם כל להשוות מחירון שליחויות בחריש? אין ספק כי חריש היא בין הערים היותר פופולאריות בכל מה שקשור לשירותי

מחירון שליחויות בעומר

  מחפשים חברת שליחויות אבל רוצים קודם כל להשוות מחירון שליחויות בעומר? אין ספק כי עומר היא בין הערים היותר פופולאריות בכל מה שקשור לשירותי

מחירון שליחויות ביפו

  מחפשים חברת שליחויות אבל רוצים קודם כל להשוות מחירון שליחויות ביפו? אין ספק כי יפו היא בין הערים היותר פופולאריות בכל מה שקשור לשירותי

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת

שירותי הובלות קטנות מהיום להיום

שירותי הובלות קטנות הם חלק פשוט, אך מהותי בחיי היום יום. הם עוזרים לאנשים לעבור ממקום למקום תוך פרק זמן קצר, להוביל פריטים בודדים באופן