מוניות לשדה התעופה

בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול היחיד בישראל. הוא משרת את תל אביב, אילת וירושלים שדה התעופה ממוקם כ-7 ק"מ צפונית לתל אביב. זהו שדה התעופה העמוס ביותר בישראל ומשמש כמוקד של אל על, ארקיע, ישראייר איירליינס וסאן ד'אור איירווייז. הוא גם נותן מענה לתנועה צבאית שכן יש לו בית ספר לטיסה עם מתקני אימון למטוסי קרב. שדה התעופה טיפל ביותר מ-27 מיליון נוסעים ב-2016 ולמעלה מ-30 מיליון נוסעים ב-2017.

הסעה משדה התעופה היא שירות המספק הסעות משדה תעופה אחד לאחר. זו יכולה להוות אלטרנטיבה לתחבורה ציבורית, שלרוב מצריכה חיבור עם שירותי תחבורה ציבורית אחרים. בישראל ישנן חברות רבות המציעות שירות זה. עלות ההעברות עשויה להשתנות לפי חברה וגודל הרכב. ככלל, העלות נעה בין 200 ש"ח ל-600 ש"ח לאדם בהעברה משותפת ובין 300 ל-900 ש"ח לאדם בהעברה פרטית. ישראל היא מדינה קטנה יחסית עם אוכלוסייה של יותר מ-8 מיליון איש. היא תופסת שטח של כ-20,000 קמ"ר ומוקפת בירדן, מצרים, לבנון, הגדה המערבית ורצועת עזה. למדינה 3 שדות תעופה בינלאומיים: נמל התעופה בן גוריון ליד תל אביב במרכז ישראל; נמל התעופה הבינלאומי עובדה ליד אילת בדרום; ונמל התעופה הרצליה ליד תל אביב.

נמל התעופה ממוקם בפאתי תל אביב והוא אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בישראל. בשנת 1951 פתח נמל התעופה בן גוריון את שעריו לקהל הרחב. אז שימש שדה תעופה צבאי של חיל האוויר הישראלי. כיום, זהו שדה תעופה בינלאומי אזרחי הכולל טיסות מכל רחבי העולם, כולל סעודיה איירליינס ואתיופיאן איירליינס.נמל התעופה בן גוריון הוא שדה התעופה ה-3 העמוס בעולם. יש לה שטח כולל של 4.5 מיליון מ"ר ו-22,000 עובדים.

הוא נבנה בשנת 1936 כשדה תעופה צבאי עבור חיל האוויר הבריטי עם שני מסלולים, אחד מהם עם נטייה של 60 מעלות כדי להקל על המראות בזמן מזג אוויר סוער או עם מטוס שהתקשה להתרומם ממסלולים שטוחים. שדה התעופה הועבר אז על ידי חיל האוויר הישראלי שם הוא ידוע כבסיס תל נוף ומשמש כבסיס מבצעי למטוסי קרב מאז 1948. נמל התעופה בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי העיקרי של ישראל. הוא ממוקם ליד העיר לוד, דרום מזרחית לתל אביב.

שדה התעופה הזה הוא שדה התעופה העמוס ביותר בישראל עם 20 מיליון נוסעים בשנה. זה הופך אותו למקום ה-16 העמוס ביותר בעולם, והוא גם אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם.

תחבורה ציבורית לשדה תעופה לא טובה כמו שהיא יכולה להיות, אבל אם אתה בישראל יש לך מזל. בישראל יש את מערכת התחבורה הציבורית הטובה בעולם. לישראל יש דרך ייחודית להתמודד עם התחבורה הציבורית שלהם. זה נקרא "שירות כולל". המשמעות היא שלכל האנשים יש גישה לאוטובוסים, רכבות ואמצעי תחבורה אחרים בחינם או בתשלום מופחת. ממשלת ישראל מאמינה שעליהם להשקיע יותר כסף בתחבורה ציבורית, כי זה מגדיל את ההזדמנויות לאנשים שאין להם רכב פרטי לטייל ברחבי הארץ. חלק מהמסלולים הנפוצים ביותר הם בין תל אביב לירושלים או תל אביב וחיפה עם אוטובוסים שיוצאים כל שעה.

ישראל היא מדינה קטנה, עם 9 מיליון איש בלבד. כך שמערכת התחבורה הציבורית טובה מאוד ומכסה את רוב הערים. לישראל מספר שדות תעופה בינלאומיים הממוקמים בתל אביב (בן גוריון), ירושלים (המלך חוסיין) ואילת. התחבורה הציבורית לשדות התעופה הללו טובה, במיוחד לנתב"ג. לוקח כשעה מתל אביב באוטובוס או ברכבת כדי להגיע לשם, וזה בערך אותו זמן שהיה לוקח ברכב בשעות העומס.

תחבורה ציבורית לשדה תעופה בישראל יכולה להתבצע באמצעות תחבורה ציבורית, מונית, או רכב אישי. תחבורה ציבורית עשויה להציע אפשרות זולה יותר אם אתה נוסע בקבוצה. עם זאת, ייתכן שזו לא האפשרות המהירה ביותר כאשר אתה ממהר לתפוס את הטיסה שלך. מונית היא בדרך כלל אחת האפשרויות היקרות יותר מכיוון שלוקח זמן למצוא אחת ולהזמין אחת ליעד שלך. האפשרות הזולה ביותר תהיה לנסוע בעצמכם, אבל אם אתם מתכננים להיות בישראל לזמן מה, אז אולי כדאי לשכור רכב במקום לשלם על דלק כל יום.

למידע נוסף ביקרו באתר: https://moniyotexpress.co.il

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

הובלות מול הסעות במרכז

נדגיש כי אין נקודות דמיון בין שירותי הובלה לבין שירותי הסעות. כל אחד מהשירותים האלה אמור להיות מסופק על ידי חברה שונה. לכן לא אמורה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

הסעות מול הובלות – כל ההבדלים

מתבלבלים בין חברות המספקות שירותי הסעות לבין חברות המספקות שירותי הובלה? מוטב כי תכירו את ההבדלים בין הסעות מול הובלות, כך תדעו איזה חברה נדרשת

משלוחי מתנה ליולדת

אין ספק בכלל כי אחד האירועים הכי משמעותיים והכי מרגשים בחייה של אישה הוא אירוע הלידה. מדובר באירוע מרגש, מסעיר, מכונן, יוצא דופן שאפילו קשה

שליחות משפטית בחריש

שליחות היא שליחות ומטרתה היא תמיד העברת פריט מסוים מנקודה א' לנקודה ב'. כל שליחות היא חשובה לשולח ולעיתים גם למקבל וכל שליחות חייבת להגיע