כל היתרונות בתכנון מארזים לציוד כבד

בענפי תעשייה רבים עושים שימוש רב באחסון,  אריזה ושילוח של מוצרים רגישים מסוגים שונים. מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי וצבאי ועוד מגוון חומרים רגישים זקוקים לצורת שילוח בטוחה שתשמור על התכולה כמו שצריך. כשמדובר בפתרונות אריזה משניים, קמעונאים, מפיצים ויצרני מוצרי אריזות לצרכן תוהים לעצמם לעתים קרובות האם עליהם לבחור במארזי w/a על פני מארזים מחורצים אחרים.

אין ספק שחברות גדולות מבצעות תהליך שלם של אחסון, הכנסה לתוך ארגזים ושינועם במסלולים שיובילו אותם ליעדם בבטחה. אתם כספקים חייבים לוודא כי המוצר שלכם עובר בצורה הכי בטוחה שיש, ולכן קרוב לוודאי שתבחרו בארגזי רפראונד.

אם אתם צריכים תכנון מארזים לציוד כבד, הגעתם למקום הנכון. בפליינג קרגו אנו מציעים פתרונות אריזה מתקדמים לתעשייה.

ייצור ארגזי רפראונד(W/A) למשלוח מוצרים רגישים

ארגזים אלו הם באים בצורה שטוחה, עם סימונים מוגדרים לצורך קיפול לצורה מלבנית מתאימה לתבנית האריזה המדויקת של המוצר. בעוד שארגזים אחרים נסגרים לעתים קרובות מלמעלה, ארגזי רפראונד  נסגרים דווקא מהצד. לאחר התאמת המארז למידות המוצר, הן הקצה והן הדשים של היצרן אטומים בדבק.

יתרונות עיקריים של ארגזי רפראונד

בעוד שארגזים אחרים עשויים לספק לכם תחושת היכרות בתור צרכנים, לצרכים תעשייתיים נחוץ השימוש דווקא בארגזי רפראונד המותאמים לגדלים משתנים, תנאי אחסון אופטימליים, ארגונומיה לוגיסטית של יצרנים ושינוע.

אריזות רפראונד חוסכות בהוצאות לוגיסטיות בהשוואה לשיטת האריזה הסטנדרטית. אריזות אחרות מגיעות עם צורך לארוז אותם ולהשתמש בחומרים שונים על מנת לאחסן את התכולה. עם ארגזי רפראונד אפשר פשוט לעבוד לפי הוראות הקיפול וזהו, ללא תוצרי לוואי בשלב האריזה.

ארגזים אלו שומרים על התכולה בצורה בטוחה הרבה יותר מארגזים מסוגים שונים. במידה ואתם צריכים לשלוח מארזים של ציוד רגיש, אתם יכולים לבטוח באריזות אלו.

הם מותאמים באורח מופלא לגודל התכולה והמוצר אותו הם עוטפים. מהיום תוכלו להיפרד מפסולת עודפת בעת אריזות המוצרים שלכם.

כל היתרונות בתכנון ואריזה של תכולה רגישה עם ארגזי רפראונד, עכשיו גם אצלכם.

 

כמה דברים שכדאי לכם לדעת על אריזת ארגזי רפראונד

באריזת w/a, מטילים את חלקי הקרטון ועוטפים סביב המוצר כך שיארוז אותו לכדי יצירת קופסא קומפקטית וחזקה, אטומה בדבק חם.

האריזה בשיטה זו חוסכת בחומרי אריזה נוספים. מכיוון שהחסר הגלי המובנה בארגזים אלו עשוי להתאים למידות המוצר הספציפי אותו אורזים, הפסולת בתהליך ממוזערת. נוצר חיסכון בעלויות הלוח כאשר עובדים עם ארגזים בעלי גובה נמוך יותר. בנוסף, כאשר עובדים עם ספק מארזים גליים, התהליך הנוסף של ההדבקה המוקדמת של הדש התעשייתי נחסך, כיוון שהדש התעשייתי מודבק ועובר איטום על גבי אורז המארז. המשמעות היא, שתהליך נוסף זה נחסך מהספק למשתמשי הקצה, בעוד שניתן להעביר מספר גדול יותר של מארזים על אותו משטח בכדי להפחית את העלות הלוגיסטית.

זה גם חוסך לכם המון זמן. חלקים גליים מתאימים לשימוש חכם במחסניות לעומת אלו הריקים של מארזי RSC. המפעיל צריך לטעון פחות מחסניות, מה שמוביל להגברת הפרודוקטיביות של הייצור במקום ופינוי לקראת המארז הבא.

אריזת רפראונד נודעת בשל חוזק האריזה המשמעותי שלה. הקיפול והאטימה של הקרטון סביב המוצר מבטיחים הגנה ושלמות רבה יותר. זה יכול לאפשר אופטימיזציה על המשטח על ידי הגדלת חוזק הערימה של המארז.

זה גם חוסך לכם בנדל"ן. פעולות כמו הקמת המארז, האריזה עצמה והאיטום מבוצעות במכונה קומפקטית אחת במקום בפס אריזה נרחב, מה שמפחית את הצורך שלכם בהקצאת שטח מיותר במפעל שלכם.

אם אתם רוצים להעלות את רמת הפרודוקטיביות של המפעל שלכם וחייבים לשנע מוצרים בצורה בטיחותית כמו שצריך, ארגזי w/a זה מה שאתם צריכים.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

איך בוחרים חברת שליחויות?

חברת שליחויות הינה חברה המתמחה בשילוח, לוגיסטיקה, והפצה באזורי פעילות נתמכים בישראל. במקרים אחרים, קיימים בישראל חברות שמתמחות בשליחויות בפריסה ארצית, ברחבי הארץ. חברת השליחויות

שירותי הובלות קטנות מהיום להיום

שירותי הובלות קטנות הם חלק פשוט, אך מהותי בחיי היום יום. הם עוזרים לאנשים לעבור ממקום למקום תוך פרק זמן קצר, להוביל פריטים בודדים באופן

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מוניות לשדה התעופה

בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול היחיד בישראל. הוא משרת את תל אביב, אילת וירושלים שדה התעופה ממוקם כ-7 ק"מ צפונית לתל אביב. זהו

הובלות מול הסעות במרכז

נדגיש כי אין נקודות דמיון בין שירותי הובלה לבין שירותי הסעות. כל אחד מהשירותים האלה אמור להיות מסופק על ידי חברה שונה. לכן לא אמורה

משלוחים למבוגרים במיוחד לגיל הזהב

עם התחומים שבהם קשישים בגיל הזהב תלויים בזולתם נמנה גם תחום המשלוחים. בין אם מדובר במוצר קטן, אפילו זעיר, באביזר חיוני, ובין אם מדובר- לדוגמה-