חברת שילוח בגני תקווה

 

חברת שילוח בגני תקווהשילוח ושליחויות הן שתי מילים מאוד דומות ונובעות מאותו שורש בדיוק, אלא שבפועל מדובר בשני דברים שונים, לא לגמרי אבל שונים. אז מה ההבדל בין חברת שילוח ובין חברת שליחויות? באילו מצבים תזדקקו דווקא לחברת שילוח ובאילו מקרים חברת שליחויות תשרת אתכם טוב יותר? האם חברות שילוח מבצעות שליחויות בחו"ל בנוסף? האם העלויות של שילוח הן גבוהות יותר מהעלויות המקובלות של שליחויות? מה כולל השירות שמעניקות חברות שילוח? איך נכון למצוא חברת שילוח בגני תקווה? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז מה זה בדיוק חברת שילוח בגני תקווה?

ובכן, חברת שילוח היא בעיקרה חברה שעוסקת ביבוא ויצוא, בעמילות מכס ובשינוע של מטענים בקווים בינלאומיים. זוהי ההגדרה הנקייה והטהורה של עבודת השילוח. יחד עם זאת, חברת שילוח בגני תקווה למשל, יכולה לספק גם שירותים משיקים הכוללים שירותי הפצה פה בארץ ואפילו שירותי שליחויות כפי שנהוג להתייחס אליהם וזה אולי המקום לעמוד על ההבדל בין השניים. בעוד שחברת שילוח עוסקת בשילוח של מטענים במרחב הבינלאומי, חברת שליחויות עוסקת בדרך כלל בשינוע של פריטים קטנים עד בינוניים בתוך הארץ ולעיתים גם באזורים מצומצמים יותר כמו עיר או סביבת עיר. המשמעות של כל זה היא, שאם אתם רוצים למשל לייבא פריט כלשהו מחו"ל או לייצר פריט כלשהו לחו"ל, החברה שאתם צריכים להיעזר בשירותיה היא חברת שילוח ולא חברת שליחויות.

 

מה כולל שירות השילוח בגני תקווה?

בהזמנת שירותי שילוח אתם אמורים לקבל את כל מכלול השירותים שבאמצעותם תוכלו להעביר מטען מסוים מנקודה א' לנקודה ב' בכל מקום בעולם. כך למשל, מצאתם מכונה גדולה שאתם רוצים להזמין ממדינה אירופאית כלשהי. אתם יוצרים קשר עם המוכר, סוגרים את תנאי העסקה וכעת אתם צריכים להעמיד את הלוגיסטיקה להבאת המכונה ארצה. חברת שילוח בגני תקווה אמורה לדאוג לכל האלמנטים הנדרשים בכדי שהמכונה הזאת אכן תגיע עד פתח העסק שלכם ובכלל זה: הובלה יבשתית של המכונה ממקום מושבו של המוכר ועד נמל הים או נמל התעופה שממנו תישלח המכונה ארצה, הטענת המכונה למכולה, תשלום כל המיסים והעמלות המקומיים במדינת המוצא, הטסת או השטת המכולה ארצה, פריקת המכולה, אחסון המכולה לבדיקת מכס, טיפול בבדיקת המכס, תשלומי אגרות, מס קנייה ומע"מ, שחרור המכולה והובלת המכונה עד פתח העסק שלכם. את כל השלבים האלה אמורה חברת שילוח בגני תקווה לספק לכם גם בכיוון השני כאשר אתם רוצים לייצר פריט כלשהו לחו"ל.

אחרי שאמרנו את זה, חברת שילוח יכולה לסייע לכם גם באלמנטים ספציפיים בתוך התהליך הכולל הזה, אם כי בדרך כלל נהוג להאציל על חברת השילוח את כל התהליך כולו, כך שהכל נמצא בשליטתה והיא יודעת לנהל את התהליך הזה מא' ועד ת' ללא תקלות וללא עיכובים. מעורבות של מספר גורמים באותו תהליך שילוח, יכולה להוביל לעיכובים, תקלות, תשלומים מיותרים ותוצאות בלתי רצויות אחרות ולכן תמיד כדאי להיעזר באותה חברת שילוח לכל רכיבי התהליך.

 

האם חברת שילוח מספקת גם שירותי עמילות מכס?

עמילות מכס הוא תחום בעל חשיבות עליונה בכל הנושא של יבוא ויצוא, ועוסק לא רק בהיבטים הלוגיסטיים של יבוא ויצוא, אלא גם בהיבטים הרגולטוריים. כך למשל, אם אתם רוצים לייבא פריט מסוים ארצה, עליכם לדעת תחילה מהו המכס שיהיה עליכם לשם, האם חל על הייבוא מס קניה ובאיזה שיעור, האם תצטרכו לשלם מע"מ, מהו הביטוח שתצרכו לשלם, מהו סיווג הפריט בתעריפון המכס, האם תידרשו לאשר את הפריט במכון התקנים לפני הייבוא שלו וכן הלאה. עמיל מכס הוא איש מקצוע שלמעשה דואג לכל ההיבטים האלה בתהליך הייבוא. בהיבט זה עומדות בפניכם שתי אופציות מרכזיות. האופציה האחת היא לעבוד עם עמיל מכס שידאג לכל ההיבטים הנדרשים להשלמת תהליך הייבוא או הייצוא שאותו אתם רוצים להשלים והוא למעשה יהיה זה שאחראי על שכירת חברת השילוח לטובת התהליך. לחילופין, תוכלו לעבוד עם חברת שילוח בגני תקווה שתספק לכם גם את המרכיב של עמילות מכס. לא כל חברות השילוח יודעות להציע את המרכיב הזה בתהליך וחלקן מתמקדות אך ורק בהיבטים הלוגיסטיים של הייבוא והייצוא, על כן חשוב לבחון תחילה מה יודעת להציע לכם החברה שאתם בוחרים ובהתאם לכך לקבל החלטה.

 

אז איך באמת בוחרים חברת שילוח בגני תקווה?

חברות שילוח בגני תקווהבחירת חברת שילוח הוא עניין רציני שאתם רוצים להקדיש לו את הזמן והמאמץ הנדרשים. הסיבה לכך היא שתהליכי שילוח הם תהליכים שיכולים לעלות לא מעט כסף ובמהלכם יכולות להתעורר לא מעט תקלות. לאיכות הביצועים וליכולות של חברת השילוח, יש השפעה ישירה ודרמטית על המידה בה יעבור התהליך הזה בצורה חלקה, במינימום עלויות ובמינימום זמן. אם אין לכם שום מושג בתחום הזה, אתם רוצים תחילה לנסות ולקבל המלצות וחוות דעת מקצועיות על חברות שילוח בגני תקווה שיודעת להתמודד עם משימת השילוח שלכם. המלצות אפשר לקבל מסוחרים, יבואנים ואפילו רשויות ממשלתיות בתחום המכס. חוות דעת מקצועיות אפשר לקבל מעמילי מכס ומגורמים מקצועיים העובדים על בסיס קבוע עם חברות שילוח, הכל כמובן בתנאי שאתם סומכים על האדם שנותן לכם את ההמלצה או את חוות הדעת המקצועית.

בהמשך לכך, אתם רוצים ליצור קשר עם החברה, להציג את משימת השילוח שאתם מבקשים לבצע ולבחון את מסלולי השירות שמציעה לכם החברה. בשלב הזה אתם רוצים לזהות כמה שיותר גמישות וכמה שיותר רצינות. זה אומר שמוגשת לכם הצעה מסודרת המפרטת את כל שלבי התהליך ואת העלות של כל שלב בתהליך, שההצעה כוללת גם את ההיבטים הלוגיסטיים וגם את אלו הרגולטוריים ושההצעה מכסה את כל שלבי התהליך מקצה לקצה, מנקודת המוצא ועד נקודת היעד. את התהליך הזה אתם רוצים לעבור לפחות מול שתיים שלוש חברות נוספות, שכן אחד הדברים שתוכלו לגלות די מהר הוא, שפערי המחיר יכולים להיות דרמטיים בין חברה לחברה.

אחרי שאמרנו את זה, מחיר הוא לחלוטין לא הפרמטר שאתם רוצים לבחור על פיו באופן מוחלט. במרבית המקרים, מחיר נמוך יותר משקף רמת שירות נמוכה יותר או שירות חלקי יותר. אם אתם מקבלים מחיר נמוך באופן חריג מהטווח הממוצע, אתם רוצים לבחון לעומק מה עומד מאחוריו ואפילו לשוחח עם המציע ולהציב בפניו את השאלה. שימו לב שהתהליך של שילוח מטענים במרחב הבינלאומי היא משימה לא פשוטה ולכן ישנן חברות שילוח שגובות סכומים הגבוהים מאחר ואין להם את היכולות הנדרשות בתחום הספציפי או ביעד הספציפי, בעוד חברות אחרות מנהלות רשת רחבה של קשרים מסחריים ואוחזת כבר ביכולות הנדרשות בנקודות המוצע והיעד. זמינות זו של יכולות יכולה להוזיל מאוד את המחיר של שירותי חברת שילוח בחברה, וזאת סיבה מספיק טובה לבחון את הדברים יותר לעומק.

בכל מקרה, מחירים זולים מדי באופן חריג אמורים בהחלט להדליק אצלכם נורה אדומה וכך גם לגבי מחירים גבוהים מדי ביחס לטווח הכולל. את ההחלטה הסופית אתם רוצים להרגיש שאתם מקבלים ממקום של ידע ובטחון, ועד שאין לכם את שני אלה, המשיכו לבדוק ולחקור.

 

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

חברת שילוח בחריש

  שילוח ושליחויות הן שתי מילים מאוד דומות ונובעות מאותו שורש בדיוק, אלא שבפועל מדובר בשני דברים שונים, לא לגמרי אבל שונים. אז מה ההבדל

חברת שילוח בתל-אביב

  שילוח ושליחויות הן שתי מילים מאוד דומות ונובעות מאותו שורש בדיוק, אלא שבפועל מדובר בשני דברים שונים, לא לגמרי אבל שונים. אז מה ההבדל

חברת שילוח בעומר

  שילוח ושליחויות הן שתי מילים מאוד דומות ונובעות מאותו שורש בדיוק, אלא שבפועל מדובר בשני דברים שונים, לא לגמרי אבל שונים. אז מה ההבדל

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מוניות לשדה התעופה

בן גוריון הוא נמל התעופה הבינלאומי הגדול היחיד בישראל. הוא משרת את תל אביב, אילת וירושלים שדה התעופה ממוקם כ-7 ק"מ צפונית לתל אביב. זהו

הובלות מול הסעות במרכז

נדגיש כי אין נקודות דמיון בין שירותי הובלה לבין שירותי הסעות. כל אחד מהשירותים האלה אמור להיות מסופק על ידי חברה שונה. לכן לא אמורה