הובלה מעכשיו לעכשיו: מה חשוב לדעת?

החלטתם לעבור מעכשיו לעכשיו? צריכים הובלה דחופה? קבלו 4 טיפים שיעזרו לכם לצלוח את המשימה הלא פשוטה הזו בשלום.

מתחילים לארוז כמה שיותר מהר

אנחנו מבינים שאתם נמצאים בלחץ של זמן והובלה מעכשיו לעכשיו היא לא סיפור כזה פשוט ועדיין, מהרגע שבו אתם יודעים שאתם עוברים, פשוט תתחילו לארוז את הבית כמה שיותר מהר.

אגב, זה שאתם צריכים להזמין הובלה דחופה לא אומר שאתם צריכים להכניס את כל הבית לשקיות ולהיכנס ללחץ והבלגן. נסו להשיג כמה שיותר מהר קרטונים, אפילו משומשים, וארזו את הבית בצורה נכונה.

התחילו עם הדברים השבירים שלוקח הכי הרבה זמן לארוז אותם. לאחר מכן עברו לשאר התכולה, את הבגדים תמיד תוכלו להכניס לתוך שקיות זבל גדולות ואילו להעביר בעצמכם.

למרות כל הלחץ, עדיין הקפידו לרשום על הקרטונים את סוג התכולה. ההמלצה שלנו עבורכם היא לציין על הקרטון לאיזה חדר הוא שייך בבית החדש, זה באמת מה שמעניין את הסבלים.

שולחים למוביל סרטון של הבית

במקרה של הובלה גדולה ומסודרת שסוגרים מספיק זמן מראש, ההמלצה שלנו היא תמיד לדרוש מנציג החברה להגיע אליכם לפגישה שבה הוא יעריך את מורכבות ההובלה מקרוב וייתן לכם הצעת מחיר מסודרת ומבוססת.

במקרים של הובלה מעכשיו לעכשיו, סביר להניח שחברת ההובלה לא תוכל לשלוח אליכם נציג להתרשמות ולכן ההמלצה שלנו עבורכם היא לצלם סרטון של הבית. פשוט בצעו סיור עצמי בבית וצלמו למוביל את כמות התכולה, על מנת שיוכל להתרשם פחות או יותר.

בנוסף, צלמו את חדר המדרגות, המעלית, החניה וכל לוקיישן נוסף שיוכל לעזור למוביל להבין לקראת מה הוא מגיע ולתת לכם הצעת מחיר שתואמת פחות או יותר את מורכבות העבודה. בסופו של דבר, המטרה שלכם היא שהמחיר לא יעלה כשהמוביל כבר נמצא אצלכם ובהובלות דחופות, סביר להניח שזו תהיה האופציה היחידה שלכם.

לא מוותרים על חוזה

אז זה נכון שמפאת קוצר הזמן אתם נאלצים לוותר על פרמטרים מאד בסיסיים וחשובים בהובלת דירה, אך על חוזה פשוט אסור לכם לוותר. לאחר שאתם שולחים את הסרטון למוביל, דרשו ממנו לשלוח לכם חוזה עם כל הפרמטרים הרלוונטיים לחתימה.

החוזה שאתם מקבלים מהמוביל צריך לכלול את התאריך שסגרתם איתו, השעה, כמות התכולה ואת כל הפרמטרים שמשפיעים על המחיר, כמו מעלית, חניה, שימוש במנוף ועוד.

רק לאחר שאישרתם וחתמתם על חוזה העבודה, המוביל מחויב לעמוד בכל מה שהבטיח לכם. לכן, הקפידו גם לציין על גבי החוזה מה קורה במידה והמוביל מבריז לכם או מאחר, זו תהיה הדרך היחידה שלכם לבטח את עצמכם במקרים כאלה.

לא מוותרים על ביטוח

אחרי שסיכמתם עם המוביל את כל הפרטים ולפני שחתמתם על הצעת המחיר, ודאו שלחברת ההובלה יש ביטוח שנקרא ביטוח תכולה בהובלה. זה הביטוח שלמעשה יגן על התכולה שלכם בכל מקרה של פגיעה בו במזמן הנסיעה.

שימו לב, לא כל חברות ההובלה מבטחות את עצמן בביטוח היקר הזה, כך שאם לחברת ההובלה שאתם עומדים לסגור איתה יש את הביטוח הזה, אתם במצב טוב.

מעוניינים בשירותי משלוחים לכל מטרה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות

עיקרי הדברים:

חברות משלוחים

  שליחה בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מבין האנשים מחפשים  לשלוח משלוחים וחבילות כאשר מתייחסים אל חברת משלוחים מדברת על חברה שאחראית לשלוח משלוחים

כל הארץ שליחויות

  שליחה מחפשים חברת שליחויות מקצועית המבצעת שליחויות בכל הארץ? הגעתם בדיוק למקום הנכון. שירותיה של חברת שליחויות הפועלת בפריסה ארצית חייב להיות מקצועי, איכותי

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חברות משלוחים

  שליחה בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מבין האנשים מחפשים  לשלוח משלוחים וחבילות כאשר מתייחסים אל חברת משלוחים מדברת על חברה שאחראית לשלוח משלוחים

שליחויות בחריש

  שליחה זה אולי ישמע לכם מוזר ואולי דווקא לא, אבל שליחויות הוא אחד הענפים הכלכליים המשגשג ביותר בישראל ובמיוחד באזור המרכז, ויש לכם מספר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו